Yıllardır varlığını kaybetmeyen MIRC SOHBET
platformu yeniden yeni yüzü ile misafirlerine
hizmet vermeye devam etmektedir.

OKEY OYNA & SOHBET ET!

eğlenceye başlayın.

sohbet icon
sohbet iconYoksa boş bırakın.

hemen başlayın butonuna basarak
yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Mirckolik.com Yeni Sohbet ara yüzü ile

Mirckolik.Com Yeni ara yüzü

Sohbet tasarımı tanıtımı

Merhaba değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere google aramalarında birbirinden güzel Sohbet siteleri mevcuttur 2009 yılından beri aktif olarak faaliyet gösteren Mirckolik.Com sitemizi yeni responsive ve amp uyumlu tasarımı ile sizlere sunmuş bulunmaktayız.

Yeni arayüzü ile google aramalarında eskiden mirc , mirc indir , mirc sohbet gibi aramalarda yer alan sitemiz şuan google aramalarına sohbet , sohbet odaları , mobil sohbet gibi aramalarla yerini alacaktır. yaptığımız çalışmalar sonucu google aramalarında hem yeni tasarımı ile hem amp uyumu ile güzel yerlere değineceğimize şüphemiz olmadığı gibi yeni , versiyon irc sohbet appletlerinide kendi tasarımımızda sergileyerek sizlere huzurlu, güvenilir bir ortam sağlayacağız.

Mobil Sohbet

Mobil sohbet görünümü ile sizlere mobil girişlerinizde daha hızlı sohbete bağlanabilmeniz için hem responsive @media etiketleri ile hemde amp ile destekleyerek yeni bir mobil ara yüzü oluşturduk sizlerin direk mobil sohbet odalarına bağlanabilmenizi daha hızlı hale getirerek daha rahat şekilde sohbet etmenizi sağladık.

yardım severizHAKKINDA YAZI BİLGİLERİ
YAZAR : Lider
OKUNMA : 87
YORUM : 0
TARİH : 25 Ekim 2020 / 13:32:13
KATEGORİ : Sohbet Sayfaları